Przepisy kulinarne

Obiad świątecznyŚwięta to czas spotkań w rodzinnym gronie. Każdy z nas ma swoje ulubione potrawy na ten szczególny okres.  Zachęcamy do podzielania się przepisami świątecznymi z innymi w tym dziale!

Konkurs na najlepszy przepis rozstrzygnięty!

Boże Narodzenie już za nami, końca dobiegł więc również świąteczny konkurs na najlepszy przepis kulinarny, ogłoszony na stronie Reniferka.

Na konkurs nadesłane zostało kilkadziesiąt przepisów, spośród których niezwykle trudno było wybrać ten najlepszy. Wiele przepisów wyróżniało się oryginalnością i zaskakującymi składnikami, inne wiązały się z rodzinną tradycją i przekazywane były z pokolenia na pokolenie, pojawiły się także takie, które do tradycyjnych potraw dodawały element egzotyki. Spośród wszystkich tych świątecznych frykasów najbardziej „zasmakowało” nam ciasto pomarańczowo – migdałowe.

Nagrodę główną – zestaw pięknych, porcelanowych kubków – otrzymuje:

„Olala”

W związku z dużym zaangażowaniem internautów w Konkurs oraz ciepłe, świąteczne życzenia płynące z ich strony, postanowiliśmy także aby wszystkim pozostałym uczestnikom przyznać nagrodę pocieszenia: kupony rabatowe, dające 20% zniżki na dowolnie duże zakupy w sklepie internetowym z pięknymi prezentami: www.prezencik.net

Nagrody pocieszenia – kupony rabatowe, dające 20% zniżki na dowolnie duże zakupy w sklepie internetowym z pięknymi prezentami: www.prezencik.net, otrzymują internauci:

ekaw, et19781, ludek 1, mika19, Ola, bejs2, mitofri, Sarzena, aljagus, margos, kodle, havajana, fryz, smakmonika, PiotrPi, Zofia2307177, Sandra:), Liliana, Konstancja, eluchap, inez_poland, enigma, askas_86, juhaa, mama2006, justyna1, js28, casablanca12, Adam, halina, Edyta, finka, mam, ANGIE, magdzik, kicia, Beata-KJ, idzik

Kupony rabatowe uczestnicy konkursu otrzymają na podane przez siebie adresy e-mail.